O nas

Istniejemy od 2012 roku na ogólnopolskim rynku w branży dystrybucja i handel narzędziami i materiałami eksploatacyjnymi dla przemysłu.

Oferujemy naszym klientom, nie tylko narzędzia ale równie elementy automatyki przemysłowej do frezarek CNC oraz siłowniki elektryczne liniowe.

Naszą główną profesją jest dystrybucja i sprzedaż hurtowa oraz detaliczna profesjonalnych urządzeń i narzędzi. Nieodzownym elementem wszystkich urządzeń i narzędzi jest serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz pełne zaopatrzenie w materiały eksploatacyjne, co zapewniamy jako sklep "TECHNIKA-CNC.PL" 

Zapewniamy profesjonalną obsługę serwisową, zarówno gwarancyjną jak i pogwarancyjną urządzeń i narzędzi zakupionych w naszym sklepie oraz urządzeń innych wybranych producentów. Proponujemy podpisywanie umów serwisowych w których przeglądy, naprawy oraz materiały eksploatacyjne są naszym zmartwieniem. Gwarantujemy klientom możliwość ciągłego korzystania z narzędzi bez niespodziewanych wydatków i z przewidywalnymi, kosztami eksploatacji.Produkt dodany do listy obserwowanych produktów
Produkt dodany do porównania.